Representants 2017

    logo agrupacion
    Agrupació de Falles Sector 21 Quatre Carreres
    Jaime Hernica Dominguez
    President
    Jaime Hernica Domínguez
    Estos son els representants de cadascuna de les falles que formen l’Agrupació
    logo malilla
    Falla Carrera Malilla-Ingeniero Joaquín Benlloch
    Gala Guerra Dominguez Ernesto Gosalbes Fernandez
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Gala Guerra Domínguez Ernesto Gosalbes Fernández 
    Ana Manyes Garcia Jose Antonio Pastor Barta
    Fallera Major President
    Ana Mañes García José Antonio Pastor Barta
    logo sedavi
    Falla Bressol del Moble-Sedaví
    Carla Romero Rodriguez Hector Montejano Llacer
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Carla Romero Rodríguez Héctor Montejano Llácer
    Eva Hurtado Coronado Fernando Hernica Dominguez
    Fallera Major President
    Eva Hurtado Coronado Fernando Hernica Domínguez
    logo fonteta
    Falla La Fonteta
    Lucia Martinez Lara Rafa Pilan Luna
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Lucía Martínez Lara Rafa Pilán Luna
    Paula Maestro Garcia Miguel Martinez Labari David Marco Chico
    Fallera Major President President
    Paula Maestro García Miguel Martínez Labari David Marco Chico
    logo rubenvela
    Falla Rubén Vela-Doctor Waksman
    Alba Miquel Molina Ruben Moya Linares
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Alba Miquel Molina Rubén Moya Linares
      Jose Ramon Barrios Canizares
    President
     José Ramón Barrios Cañizares
    logo na robella
    Falla Ausiàs March-Na Robella
    Marta Blasco Peiro 
    Fallera Major Infantil
    Marta Blasco Peiró 
    M Jesus Sevillano Lopez David Blasco Zahonero
    Fallera Major President
    Mª Jesús Sevillano López David Blasco Zahonero
    logo albinana
    Falla Carrera San Luis-Rafael Albiñana
    Maria Mirabela Romaniuc Manuel Pina Seano
    Fallera Major President
    María Mirabella Romaniuc Manuel Pina Seano
    logo olta
    Falla Oltá-Juan Ramón Jiménez
    Alba Cruz Sancho Alvaro Saiz Puchades
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Alba Cruz Sancho Álvaro Saiz Puchades
    Marta Soler Rodriguez Jose Miguel de Pedro Ballester 
    Fallera Major President
    Marta Soler Rodríguez José Miguel de Pedro Ballester
    logo cabrera
    Falla Carrera Malilla-Isla Cabrera
    Ines Xiquin Navarro Manuel Rubio Torrenti
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Inés Xiquín Navarro Manuel Rubio Torrentí 
    Ana Gazquez Espinosa  J Manuel Jordan Cervera
    Fallera Major President
    Ana Gázquez Espinosa José Manuel Jordán
    logo villena
    Falla Ángel Villena-Pintor Sabater
    Mireya Vidal Almenara Diego Romero Almenara
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Mireya Vidal Almenara Diego Romero Almenara
    Juan Carlos Requena Campos
    President
    Juan Carlos Requena Campos
    logo garcialorca
    Falla García Lorca-Oltá
    Natalia Ramirez Picazo
    Fallera Major Infantil
    Natalia Ramírez Picazo
    Marta Pacios Buch Joaquin Aspas Castello
    Fallera Major President
    Marta Pacios Buch Joaquín R. Aspas Castelló
    logo eslida
    Falla Pianista Martínez Carrasco-Eslida
    Lucia Garcia Guillen
    Fallera Major Infantil
    Lucía García Guillén
    Encarna Villaplana Gomez Amparo Cervera Perez
    Fallera Major President
    Encarna Villaplana Gómez Amparo Cervera Pérez
    logo plata
    Falla Avenida de la Plata-General Urrutia
    Laura Gomez Gimenez Jesus Gomez Ferri
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Laura Gómez Giménez Jesús Gómez Ferri
    Jose Antonio Arenas Sancho
    President
    José Antonio Arenas Sancho
    logo lozoya
    Falla Marqués de Lozoya-Poeta Cervera y Grifol
    Sofia Ferri Comeche Carlos Astillero Sastre
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Sofía Ferri Comeche Carlos Astillero Sastre 
    Ines Peralta Bartual Maria Grau Sanchez
    Fallera Major President
    Inés Peralta Bartual María Grau Sánchez
    logo huerto
    Falla Huerto San Valero-Avenida de la Plata
    Rosa Castaneda Quiroga
    Fallera Major Infantil
    Rosa Castañeda Quiroga
    Ana Albert Guijarro Merche Colon Encarnacion
    Fallera Major President
    Ana Albert Guijarro Merche Colón Encarnación
    logo zapadores
    Falla Zapadores-Vicente Lleó
    Claudia Gonzalez Gonzalez Hector Huertas Abad
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Claudia González González Héctor Huertas Abad 
    Aroa Aguilar Fenollosa Ruben Ramo Martinez
    Fallera Major President
    Aroa Aguilar Fenollosa Rubén Ramo Martínez
    logo mariola
    Falla Luis Oliag-Mariola-Granada
    Judit Granados Balaguer Mario Prudencio Juan
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Judit Granados Balaguer Mario Prudencio Juan 
    Laura Juan Obre Rafael Soria Dominguez
    Fallera Major President
    Laura Juan Obre Rafael Soria Domínguez
    logo obispo
    Falla Obispo Jaime Pérez-Luis Oliag
    Laura Arlandis Ferrando Javier Sancho Romero
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Laura Arlandis Ferrando Javier Sancho Romero
    Pilar Romero Plaza Francisco Arlandis Lopez
    Fallera Major President
    Pilar Romero Plaza Francisco Arlandis López
    logo monteolivete
    Falla Monteolivete
    Irene Blas Monsalve Pau Llibrer Garcia
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Irene Blas Monsalve Pau Llibrer García
    Elena Rodriguez Fernandez Vicente Soler Fernandez
    Fallera Major President
    Elena Rodríguez Fernández Vicente Soler Fernández
    logo waksman
    Falla Carrera San Luis-Doctor Waksman
    Paula Molina Tamarit Pablo Lopez Ballester
    Fallera Major Infantil President Infantil 
    Paula Molina Tamarit Pablo López Ballester
    Gabriela Maldonado Roquero Carlos Tuset Boada
    Fallera Major President
    Gabriela Maldonado Roquero Carlos Tuset Boada
    © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

    Please publish modules in offcanvas position.